Ana SayfaTeknoloji Haberleri​Japonya'da Sergilenen Dev Deadpool Heykeli

​Japonya’da Sergilenen Dev Deadpool Heykeli

-

Japonlar Deadpool’a olan hayranlıklarını daha fazla arttırarak bir üst seviyeye taşıdı. Kahramanın dev heykelini yaptılar.

Komik sözleri, ciddi olmayan tavrı ve bozuk espri anlayışıyla diğer çizgi roman karakterlerinden oldukça farklı olan Deadpool, beyaz perdenin en çok sevilen süper kahramanlarından birisine sahip. Hala milyonlarca kişi tarafından konuşulan ve sabırsızlıkla ikinci filmi beklenen karakter, Japonların en sevdiği süper kahramanlardan birisi.

Deadpool’a olan sevgisini abartan Japonlar, bu ‘kahramanın’ dev bir heykelini yapmışlar. Yaklaşık 7 metre uzunluğa sahip olan dev heykel, özel bir kamyonette taşınıyor ve sergileneceği noktalara götürülüyor. Ülkenin birçok noktasına taşınması planlanan heykel, bu nedenden ötürü kamyonetin kasasından sergileniyor. İlk olarak Osaka’ya uğrayan heykelin sırasıyla Nagoya’ya, ardından Tokyo’ya götürülmesi planlanıyor.

Heykel, 1 Haziran‘da Japonya’da vizyona girecek olan film için özel olarak üretildi. Japonların bu tarihe kadar nasıl bekleyebildiklerini anlamıyorum.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here