Ana SayfaTeknoloji HaberleriBilgisayarıyla Evlenmek İstedi Reddedildi

Bilgisayarıyla Evlenmek İstedi Reddedildi

-

Google Deprem Bölgesi Güvenli Bölge Haritaları Belli Oldu!

Bu gece ülkemizde yaşanan ve birçok ilde can ve mal kaybına uğratan depremi yaşadık ilk...

Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri çeşitli garipliklere şahit olduk. Hemen hemen her gün farklı haber ve iddialarla karşılaşıyoruz.  Fakat bu konu fantastik denilecek nitelikte. Mark Savier isimli şahıs açtığı davada porno videolarla dolu Apple marka bilgisayarıyla evlenmek istedi. Mahkeme tarafından isteği reddedilen Savier:“Eğer eşcinsel insanlar, gerekli cinsel nesnenin eksikliğine rağmen, birbirlerinin cinsel arzularına karşılık vermek üzere evlenebiliyorlarsa, o zaman ben de tercih ettiğim cinsel obje ile evlenebilirim.”  dedi.

Savier 2011 yılında da farklı bir davaya daha  imza atmıştı. Bu sefer de Apple’ı şuanda evlenmek istediği bilgisayarı kendisine satmakla suçlayan Savier, ”Akıl sağlığı sorunu ya da hastalığı var” gerekçesiyle davadan uzaklaştırılmıştı.

-- Reklam --

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan bir batarya ve fiyat...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz