Ana SayfaFilm ve DiziBu Hafta Vizyona Girecek Filmler (1 Ağustos 2022)

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler (1 Ağustos 2022)

Sinemaya gitmeden önce bu hafta vizyonda olacak filmlere şöyle bir göz atmak ister misiniz ? O halde doğru yere geldiniz. Bu hafta vizyona girecek olan filmleri sizler için derledik

-

Anakart Nedir? Ne işe Yarar ve Nerede Bulunur?

Teknolojinin hayatımıza girmesinden itibaren farklı terimlerle karşılaşır olduk. Bunlardan biri olan anakart en çok duyduklarımız arasında yer alıyor bugün ki yazımızda sizlere anakart nedir...

Sinema salonlarında yalnızca birkaç kayda değer yeni gösterimin görüldüğü bir Mart ayının son haftalarını yaşıyoruz. Peki bu hafta Temmuz’a veda ettiğimizda vizyona girecek filmleri bilmek ister misiniz ? İşte bu hafta vizyondaki filmler…

Suikast Treni (5 Ağustos)

Suikast Treni, Tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup sıikastçıya odaklanıyor.

Afarid (5 Ağustos)

Ortak bir plato işleten Serkan ve Koray, bir gece internetten tanıdkları Simay adındaki genç bir kadın ve arkadaşlarını, eğlenceli bir gece geçirmek için platoya davet eder. Başlarda her şey onların düşündüğü gibi olur ancak gece yarısından sonra grup, platoda yalnız olmadıklarını keşfeder. Çok geçmeden dekor olarak kullanılan aynanın, alemler arası geçisi mümkün kıldığını öğrenen grup, kendilerini bir ölüm kalım savaşının içinde bulur. Çünkü kapının sahibi, AFARID cinleridir.

Doraemon Filmi: Nobita’nın Küçük Yıldız Savaşları 2021 (5 Ağustos)

Küçük bir roket alan Nobita, beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Roketten Papi adında, küçük bir gezegen olan Pirika’nın başkanı olan minik bir uzaylı çıkar.

Doğmamış (5 Ağustos)

Eski bir fabrikada, açıklanamayan olaylar meydana gelir. Güvenlik görevlisi olan Tiffany ve Joey, gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.

Çiykinley (5 Ağustos)

Oggly ailesi yeni bir ev arayışındadır ancak bu onlar için pek kolay bir şey değildir. Çünkü Oggly ailesinin kokusu yüzünden kimse onları istememektedir. Ancak onlar bu sefer dünyadaki yerlerini keşfetmeye kararlıdır.

Kızıl Kitap (5 Ağustos)

Kızıl Kitap, oyun oynamak isterlerken kendilerini korkunç bir kabusun içinde bulan üç arkadaşın hikayesini konu ediyor.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.