Ana SayfaTeknoloji HaberleriWordego Para Dağıtıyor !

Wordego Para Dağıtıyor !

-

Online ortamda adsense gibi bir çok web sitesi ve uygulama geliştirildi.Artık adsense ile çalışmak istemeyenler veya başka bir alternatif arayanlar için wordego var ! Wordego adsense sistemi ile çalışan ve kullanıcıların sitelerinde reklam yayınlamasını sağlayan bir sistemdir.

Kullanıcı wordego sistemine kayıt olduktan sonra sistem tarafından verilen html kodunu web sitesinde reklam göstermek istediği alanlara ekliyor.Wordego tıklama başına ve gösterim başınada reklam yayınlayan yayıncılara ücret ödüyor.

Son zamanlarda reklam yayınlatma sistemlerinin gelişmesiyle birlikte wordego’da hızlı bir tırmanışa geçti.Wordego tamamen bir türk yapımı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

3 YORUMLAR

  1. Evet çok fazla yazılıp çizilen olmuş Wordego hakkında. Google a ek olarak 3 reklam ekleme gibi bir avantajı var. Yani sıfır kazançtansa 3 Wordego reklamı koymak daha iyi her durumda. Ayrıca reklamlar doğru konumlandırıldığında gayet güzel getiri sağlıyor. Rakiplerine göre bence en güçlü yanlarından biri de çok kapsamlı bir destek merkezlerinin olması. her türlü sorunun cevabını orada bulabiliyorsunuz. Denemeye kesinlikle değer. Linklerini de ekliyorum bence detaylıca incelenmeli web site ve yardım merkezi. Panelin kullanmı da çok kolay bu arada.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.