Essential

Essential Products, 21. yüzyıl için tüketici teknolojisi ürünleri yaratmaya odaklanmış yeni bir şirket türüdür. Dünyanın en yaygın kullanılan işletim sistemi olan Android’in kurucularından Andy Rubin tarafından 2015 yılında kurulan Essential Products, Palo Alto, California’da bulunuyor.

Essential Phone’un şu ana kadar sadece bir modeli bulunuyor. Bu modelin adı da Essential PH-1. Her ne kadar Essential yeni modelini duyurmasa da yakın zamanda 2. versiyonunu bekliyoruz.
Türkiye piyasasında çok duymadığınız bir isim olan Essential firması teknolojiye ayak uydurmayı amaçlayan bu yolda hareket eden firmalardan bir tanesidir. ABD asıllı bu şirket çokda mazisi olan bir kuruluş değildir 2015’den bu yana sadece akıllı telefon üretimi için çalışmaktaydırlar. Şirketin bir diğer üretimi de Essential Home adı altında çıkardığı hoparlörlerdir. Hoparlör konusunda pek bir bilgi paylaşılmasa da telefon hakkında kullanıcının ve genel yapısını belirtmek mümkün.

Son yıllarda akıllı telefonlarda oldukça moda olan ayrıntıları ürettiği telefonunda kullanan ve çeşitli yenilikler getirmesiyle piyasaya damgasını vurmuştur. Daha çok lansmanda da tanıttığı üzere kamera çapında büyük bir yankı uyandırmıştır onun haricinde tasarım, ürettiği cihazlarda önemli olarak görülen bir diğer yanı. Andy Rubin önderliğinde kurulan bu şirket teknoloji dalında yenilikleri takip edeceğe benziyor.

Kategoriler
  • Tümü
  • Favori
  • Popüler
  • En çok oylanan
0
Karşılaştırmaya ekle
Essential PH-1

Essential PH-1

Devamı
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0