Kaan

Geçmişten bugüne aslında kullandığımız cep telefonlarının arka kısmında bizim görmediğimiz bir yerde bulunan KAAN üreticisi telefonları Türkiye’ye getirmekte büyük başarı sağlamıştır. 2016 yılında kendi markası adı altında telefon üretmeye başlayan bu firma birçok kullanıcı tarafından yerli marka olarak beğeni topladı. Günümüz cep telefonları kadar başarı yakalayamasa da yeni bir üretici olarak oldukça başarılı bir şekilde piyasaya giriş yapmıştır.

Ürünlerinde gördüğümüz tasarım detayları kendine özgü olup şık bir dizayna sahiptir diyebiliriz. Sadece görünüş açısından değil donanım konusunda ortalamanın üzerinde bir performans sunan işlemciler kullanmaktadırlar. Fiyat performans cihazları arasında gösterilen ürünlerin yanı sıra sadece telefon değil aksesuarlar üretimine de girdiklerini belirtelim. KAAN telefon modelleri hakkında merak ettiğiniz konular varsa detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Türkiye’nin yerli cep telefonu markası KAAN, Başarı’nın, üretici kimliği ile 2016 yılında kuruldu. KAAN markası ile daha önce akıllı elektrik sayaçları ve dect telefonu üretmiş olan Başarı, KAAN Air adlı şirketi ile helikopter distribütörlüğü alanında da faaliyet göstermektedir.

30 yıldır dünyanın büyük GSM markalarının Türkiye dağıtıcılığını üslenmiş olan Başarı, yeni kulvarında ilk olarak KAAN N1 akıllı telefon modelini piyasaya sunmuştur.

KAAN, başta kullanıcı tercihleri ve beklentileri olmak üzere GSM operatörlerinin 4.5G yatırımlarının sağladığı imkanları da ön planda tutularak geliştirilmiş, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak modeller ile daima müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemeyi amaç edinmiştir.

KAAN, yerli marka olma sorumluluğunun bilinci ile, elektronik cihaz ve sistemlerinin üretimi, yazılım geliştirme ve teknik servis alanlarındaki tecrübelerini birleştirerek, daima iyi ürün için gelişime devam edecektir.

Kategoriler
  • Tümü
  • Favori
  • Popüler
  • En çok oylanan
0
Karşılaştırmaya ekle
Kaan 2

Kaan N2

0
Karşılaştırmaya ekle
Kaan 1

Kaan A1

0
Karşılaştırmaya ekle
Kaan N1

Kaan N1

Devamı
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0