Turkcell

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır. Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. Şirketin en güncel akıllı telefon modeli T60’dır.

Türkiye’de sayılı GSM şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell kuruluşundan bu yana 25 yılı geride bırakmıştır. Adından da anlaşılacağı üzere yerli bir firma olan bu şirket Türkiye piyasasında oldukça önemli bir pozisyona sahiptir. Kurulduğunda sadece GSM üzerine odaklanan Turkcell şu anda en çok tercih edilen GSM firmalarının başlarında yer almaktadır. Sadece ülke içinde değil dünya bazında avrupa’nın en büyük ikinci GSm firması başarısına da ulaşmıştır. Yıllar geçtikçe teknolojinin gelişmesiyle daha farklı planlar yapan Turkcell, ilk telefonunu üretti.

GSM operatörü bir kenara günümüz itibari ile teknoloji mağazası haline gelen Turkcell, oyun konsolları, telefonlar, aksesuarlar vb cihazların satışını yapmaya başlamıştır. Arama motoru olan Yaani, Turkcell’in kurduğu yerli ilk arama motorudur. Köklü bir şirket olan Turkcell yatırımlarına ve farklı alanlarda karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Kategoriler
  • Tümü
  • Favori
  • Popüler
  • En çok oylanan
0
Karşılaştırmaya ekle
Turkcell T70

Turkcell T70

0
Karşılaştırmaya ekle
Turkcell T60

Turkcell T60

0
Karşılaştırmaya ekle
Turkcell Turbo T50

Turkcell Turbo T50

0
Karşılaştırmaya ekle
Turkcell T50

Turkcell T50

0
Karşılaştırmaya ekle
Turkcell T40

Turkcell T40

Devamı
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0