Corning Gorilla Glass 5

0

Gorilla Glass 5, daha önce hiç olmadığı kadar yüksekten düşmelere karşı korumada çıtayı yükselten yeni cam teknolojisi, 1.6 metre omuz yüksekliğinden sert ve pürüzlü yüzeylerde bile %80 başarı oranı.

Bu, diğer rakip camlara göre düşmede 4 kat daha başarılı demektir, böylece kullanıcılara fotoğraf çekerken, yolda mesaj yazarken, video izlerken, omuz hizası veya daha alt seviyelerdeki günlük işleri görürken yaşanabilecek düşmelere karşı koruma sağlar. Ve en iyi tarafı da, Gorilla Glass 5 darbeye karşı çok daha sağlam olmasına rağmen, görüş berraklığı ve Gorilla Glass ile meşhur dokunma hassasiyeti sağlamaktadır, mobil cihazlarında Gorilla Glass 5 kullanan OEM’lerin, yüksek çözünürlük ve dokunmatik cihazlarda performans ve korumanın muazzam birleşimini sunmasına olanak sağlar.

Önceki İçerik Emotion UI
Sonraki İçerik Samsung Exynos 9 Series 9810
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz