Qualcomm Snapdragon 430

0

Yüksek hacimli akıllı telefonlar için zengin bir özellik seti sunan Qualcomm Snapdragon 430 Mobil Platformu, entegre bir Snapdragon X6 LTE modem, 21MP çift ISP ile son teknoloji ürünü kamera teknolojisi ve yeni nesil Qualcomm Adreno 505 GPU (ekran kartı) özelliklerine sahiptir. Hızlı indirmeleri (download) ve yüklemeleri (upload), çarpıcı grafik ve fotoğrafları, yedeklenecek pil ömrünü destekler.

Bir Snapdragon X6 LTE modem, 150 Mbps‘lik indirme hızlarını ve taşıyıcı birleştirme için daha gelişmiş bir modülasyon şemasıyla 75 Mbps‘lik upload hızlarını desteklemek için tasarlanmıştır.

Qualcomm Quick Charge 3.0, geleneksel şarj işleminden dört kat daha hızlıdır ve Quick Charge 2.0‘dan % 38 daha verimlidir.

Önceki İçerik OIS
Sonraki İçerik GAMA
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz