Qualcomm Snapdragon 835

Gelişmiş 10 nanometre tasarımıyla Qualcomm Snapdragon 835 mobil platform olağanüstü mobil performansı destekleyebilir. Bu, önceki tasarımlara göre % 35 daha küçük ve daha az güç kullanıyor ve son derece uzun pil ömrü, canlı VR ve AR deneyimleri, en yeni kamera özellikleri ve Gigabit Sınıfı indirme hızları sunmak için tasarlandı.

Snapdragon 835 mobil platformu inanmak zorunda olduğunuz deneyimleri desteklemek üzere tasarlandı. Görüntünün ve sesin hızlı bir şekilde akışı, alternatif gerçeklik keşfi, deneyiminizi kişiselleştirebilen makine öğrenme yeteneklerine, sağlam işleme gücü, çığır açan pil verimliliği ve mobil platformumuzun üstün bağlantısı, yenilikçi kullanıcı deneyimlerini hayata geçirmeye yardımcı olur.

Qualcomm® Snapdragon ™ mobil platformlar, işlemciler, hücresel modemler ve yonga setleri, kendinizi tamamen sanal ve alternatif gerçeklere çekmenize, canlı fotoğraflar ve videolar çekmenize, yüksek çözünürlüklü filmler izlemenize ve pil ömrüyle nefes kesen indirme hızlarının tadını çıkarmanıza olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Her Snapdragon mobil platform inanmak için görmek zorunda olduğunuz deneyimler sunmak üzere tasarlanmıştır. Snapdragon mobil platformların sağlam işleme gücü, LTE hızları, üstün güç verimliliği, olağanüstü grafik ve kapsamlı güvenlik çözümleri yenilikçi kullanıcı deneyimlerini hayata geçirmeye yardımcı olur.

Qualcomm Snapdragon 835 modeli ilk olarak Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinde kullanılmıştır. Daha sonra Android işletim sistemi kullanan diğer amiral gemisi akıllı telefonlarda kullanılmaya devam edilmiştir. 2017 Yılının en güçlü işlemcisi olarak bilinir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0