Amaca yönelik olarak tasarlanan Snapdragon 845, premium mobil deneyimler için idealdir. SDM845, gigabit LTE ve yeni bir güvenlik mimarisinin yanı sıra AI ve sürükleyici sanal gerçeklik için yeni mimarileri destekliyor.

2018 yılının haziran aylarında Snapdragon 845 işlemcili ilk akıllı telefonları ülkemizde göreceğiz.

Tüm ileriye dönük özellikler

Sürükleyici XR deneyimleri, akıllı bir kişisel asistan ve gelişmiş kasa gibi güvenlik özellikleriyle – Snapdragon 845 mobil platformu tarafından etkinleştirildi. Ayrıca, daha geniş bir yelpazede 1.2 Gbps zirve indirme hızları sunar; platformumuz her zamankinden daha akıllı ve daha hızlıdır.

Snapdragon 845 mobil platformu, kullanıcıların mobil cihazları ile daha da fazlasını yapmasına olanak tanıyacak işlevselliği ve özellikleriyle tasarlanmıştır.

Qualcomm Spectra 280 ISP

Qualcomm Spectra 280 ISP, saniyede 60 görüntüde 16 MP‘ye kadar yüksek performans yakalama özelliğine sahip üstün bir kamera ve XR deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Video meraklıları, daha zengin renklere sahip ultra HD premium yakalama sayesinde sinema kalitesindeki videoyu beğenecekler.

Adreno 630 Görsel İşleme Altsistemi

Qualcomm Adreno 630 Görsel İşleme Altsistemi (GPU, VPU ve DPU dahil) SLAM ile oda ölçeğinde 6DoF, Adreno Foveation ve önceki sürümlere kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş grafik oluşturma ve video işleme özelliklerine sahip, daha geniş kapsamlı yaşam deneyimleri sunar.

AI Platformu

3. Nesil Qualcomm Hexagon 685 DSP, daha gelişmiş kamera, ses, XR ve oyun deneyimleri sunan sofistike cihaz içi AI işlemlerini destekler.