Snapdragon 630

0

Qualcomm Snapdragon 630 Mobil Platformu, mobil performansta bir sıçrama sağlamak, gelişmiş fotoğrafçılığı desteklemek ve gelişmiş oyun oynamak için tasarlanmış donanım ve yazılım bileşenlerinin bir araya getirilmiş kombinasyonu ve en üst düzey akıllı telefonlar ve tabletler için uzun pil ömrü ve hızlı LTE hızları sunar.

600 serisi mobil platformlar için bir Qualcomm Spectra ISP içerir. Ayrıca Qualcomm Snapdragon X12 LTE modemi ile 600 Mbps’ye kadar indirme (download) hızları, % 30’a varan daha yüksek grafik performansı ve önceki nesile göre iki kat LTE (bağlantı hızı) sunuyor.

Qualcomm Spectra™ 160 ISP Teknolojisi ile 24 MP’ye kadar tek kamera 13 MP’ye kadar çift kamera çözünürlüğünü destekler. Ayrıca 4K video kaydı (30fps) yapmanıza da olanak tanır.

Son olarak Bluetooth 5.0 teknolojisini ve Qualcomm’un Quick Charge 4 hızlı şarj versiyonunu destekler.

Önceki İçerik EDR
Sonraki İçerik Oleophobic Kaplama
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz