Snapdragon 845

En iyisinin henüz gelmeyeceğini söylediler. Qualcomm Snapdragon 845 Mobil Platformu ile birlikte buradayız. İleriye dönük her özellik – sürükleyici XR deneyimleri, akıllı bir kişisel asistan ve gelişmiş güvenlik dahil bir çok özellik Snapdragon 845 Mobil Platformu tarafından etkinleştirildi. Ayrıca, daha geniş bir yelpazede 1.2 Gbps zirve indirme hızları sunar; 845 her zamankinden daha akıllı ve daha hızlıdır.

Güçlü özellikler, henüz en yenilikçi tasarımımıza sığdı.

Snapdragon 845 Mobil Platformu, kullanıcıların mobil cihazlarıyla daha da fazlasını yapmasına olanak tanıyacak işlevselliği ve özellikleriyle tasarlanmıştır.

Adreno 630 Görsel İşleme Altsistemi

Qualcomm Adreno 630 Görsel İşleme Altsistemi (GPU, VPU ve DPU dahil) ile SLAM oda ölçeğinde 6DoF, Adreno Foveation ve önceki sürümle karşılaştırıldığında önemli ölçüde iyileştirilmiş grafik oluşturma ve video işleme özelliklerine sahip daha geniş kapsamlı deneyim sunar.

Qualcomm Spectra 280 ISP

Qualcomm Spectra 280 ISP, saniyede 60 kare 16 MP’ye kadar yüksek performanslı yakalama ile üstün bir kamera ve XR deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Video meraklıları, daha zengin renklere sahip ultra HD premium yakalama sayesinde sinema kalitesindeki videoyu beğenecekler.

Neredeyse Tüm Gün Pil Ömrü ve Hızlı Şarj

Enerji tasarruflu Snapdragon 845, gün boyu pil ömrü için tasarlandı ve Qualcomm Quick Charge 4+ teknolojimizi içeriyor. Bu teknoloji sadece 15 dakikada % 50’ye kadar şarj etme imkanı sunuyor. Böylece en zorlu uygulamalar bile tüm gün çalışabilir.

X20 Modem ve Wi-Fi

Snapdragon X20 LTE Modem ile fiber optik hızları yaşayın. Yeni esneklik, dünya çapında daha fazla operatörün, son nesil X16 LTE modemimize kıyasla %20 daha hızlı ve gerçek dünya hızlarına sahip, yıldırım hızında Gigabit LTE hizmeti sunabileceği anlamına geliyor. Kullanıcılar ayrıca 802.11ad çok gigabit Wi-Fi ve entegre 2×2 802.11ac ile benzer yüksek hızlarını yaşayabilirler.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0