LG G Flex 3 Özellikleri ve Yorumları

2016 Yılında tasarım değişikliğine katılacak akıllı telefon üreticilerinden biride LG G Flex 3 modeli oldu. Özellikleri, yorumları ve fiyatı ortaya çıktı

LG akıllı telefon pazarında ağırlığını koymak isteyen firmaların başında gelirken mühendisleri yeni teknolojiler üzerinde çalışarak eşsiz bir telefon çıkartmak için çalışmalarına devam ediyor. LG G Flex 3 Özellikleri şu şekilde olacaktır; 6 İnç QHD kristal bir yüzeye sahip ekran yer alırken gövdesi metal kaplama ile güçlendirilecek, 20 MP arka kamera kızılötesi odaklama, renk yoğunluğu ve 4K video kaydı seçenekleriyle beraber gelecek, selfie sevenler için 8 MP daha güçlü bir ön kamera seçeneği eklendi. Kamera kullanmayı seven kişiler ön planda tutularak hazırlanmış gibi gözüküyor. Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti yer alırken 4 GB RAM ile destekleniyor. 32 GB dahili hafızası olan telefonlar micro SD kart desteğiyle satışa sunulacaktır.

LG G Flex 3 çıkış tarihi mart 2016 olarak belirlenmiştir. Telefon hakkında yorum eklememiz gerekirse, Qualcomm yonga seti olumsuz gibi gözüküyor. Birçok firma bu işletim sisteminden bağlarını koparmaya çalışıyor. Yaşanan ısınma sorunlarından dolayı problem çıkartabilir. Kamera özelliklerinin ön planda tutulduğu cihazın yaklaşık fiyatı 450 dolar olması bekleniyor. Eğer fiyat dahilinde bakarsak özellikleri uygun gibi duruyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0