Batarya Dayanıklılık Derecesi

0

Batarya Dayanıklılık Derecesi, size tek bir şarjla ne kadar pil süresi alabileceğiniz hakkında bir fikir verir. Belirli bir ortalama alabilmek için 40 saatlik bir puan, 1 saatlik 3G çağrıları, bir saatlik video oynatma ve günde bir saat web taraması yapmak için her 40 saatte bir tamamen şarj etmeniz gerektiği anlamına gelir. Esasen, ölçülen ve normalize edilmiş bir skor olup, söz konusu üç testte gerçek yaşam bekleme gücü tüketimini de hesaba katmaktadır.

Böyle bir kullanım senaryosu sizinkiyle uyuşmayabilir, böylece belirli bir telefondan farklı bir dayanıklılık elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte, bu aracı, cihazları karşılaştırabilmemiz ve pil ömründeki farklılıkları karşılaştırmalı bir bakış açısından tahmin edebilmemiz için tasarladık.

Önceki İçerik Mikrofon Parazit Seviyesi
Sonraki İçerik Hoparlör Zil Sesi Seviyesi
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here