Geekbench 5

Geekbench 5, sisteminizin performansını bir düğmeye basarak ölçen bir çapraz platform karşılaştırmasıdır. Mobil cihazınız veya masaüstü bilgisayarınız, onu zorlama zamanı geldiğinde nasıl performans gösterecek? Piyasadaki en yeni cihazlarla nasıl karşılaştırılacak? Geekbench 5 ile bunu hızlıca öğrenin.

CPU Kıyaslama

Geekbench 5, e-postanızı kontrol etmekten fotoğraf çekmeye veya müzik çalmaya kadar her şey için işlemcinizin tek çekirdekli ve çok çekirdekli gücünü ölçer. Geekbench 5‘in CPU karşılaştırması, Artırılmış Gerçeklik ve Makine Öğrenimi dahil olmak üzere yeni uygulama alanlarındaki performansı ölçer, böylece sisteminizin son teknolojiye ne kadar yakın olduğunu bilirsiniz.

Hesaplama Karşılaştırması

Compute Benchmark ile sisteminizin oyun, görüntü işleme veya video düzenleme potansiyelini test edin. OpenCLCUDA ve Metal API‘leri desteği ile GPU‘nuzun gücünü test edin. Geekbench 5‘teki yenilikler, yeni nesil çapraz platform grafikleri ve hesaplama API’si olan Vulkan’ı destekler.

Çapraz Platform

Geekbench 5 çapraz Platformlar arası karşılaştırmalar için sıfırdan tasarlanan Geekbench 5, sistem performansını cihazlar, işletim sistemleri ve işlemci mimarileri arasında karşılaştırmanıza olanak tanır. Geekbench 5, AndroidiOSmacOSWindows ve Linux‘u destekler.

Geekbench Tarayıcı

Sonuçlarınızı başkalarıyla paylaşmak veya dünyanın cihazlarınızın ne kadar hızlı (veya yavaş) gidebileceğini bilmesini sağlamak için Geekbench Tarayıcısına yükleyin! Bir hesap oluşturarak tüm sonuçlarınızı tek bir yerden takip edebilir ve herhangi bir cihazınızdan kolayca bulabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0