Infinity-O Display

0

Infinity-O Display, telefonlarda daha fazla ekran alanı oluşturmak için üstte ve altta ince çerçeveli kavisli ve kamera deliği olan bir ekrandır. Samsung, yeni “Infinity-O” tasarımıyla tamamen çerçevelerden kurtulmaya başladı bile.

Galaxy S10 Cep TelefonuÖn kamera için telefonun üst kısmındaki küçük dairesel kesimler dışında, tamamen ekranlı bir tasarımdır. Samsung bu tasarımı ilk olarak Galaxy A8S akıllı telefonunda kullandı. Daha sonra ise amiral gemisi modelleri olan Galaxy S 10 modellerinde kullandı.

Infinity-O Display tasarımının mimarı Samsung’dur. Samsung asla çentiğin büyük bir hayranı olmadı ve hatta zaman zaman Apple ile dalga geçti. Bunun yerine, Galaxy A8s ile başlayan “Infinity-O Display” i piyasaya sürdü.

Önceki İçerik LPDDR3
Sonraki İçerik Tam Ekran Tasarım
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here