Leica Lens

0

Leica lensleri dünyanın en iyileri arasındadır. Dijital ve film fotoğrafçılığına yönelik en katı kalite taleplerini karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Kontrast, çözünürlük ve ton derinliği konusunda performansları rakipsizdir. Onlarla çekilen fotoğraflar, özellikle zorlu aydınlatma koşullarında çekildiğinde, doğal bir imzaya sahiptir.

Leica M-Lensler ve M-Kameralar harika bir takımdır. Dijital M-Kameraların sensörleri, M-Lensler ile kullanım için özellikle optimize edilmiştir. 6 bit kodlama sayesinde, modern M Kameralar takılan lensleri tanır ve parametrelerini daha fazla görüntü işleme için kullanır. Bu nedenle fotoğrafçılar, yakaladıkları her konuda yalnızca en iyisinin yapıldığından emin olabilirler.

Leica Camera AG, kamera, lens, dürbün, tüfek kapsamı, mikroskop ve oftalmik lens üreten bir Alman şirketidir. Şirket, 1914 yılında Ernst Leitz tarafından kurulmuştur. Leica, soyadının ilk üç harfinden (Leitz) ve kamera kelimesinin ilk iki harfinden türetilmiştir: lei-ca.

Önceki İçerik Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama
Sonraki İçerik OLED
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here