Snapdragon 888

Snapdragon 888 Qualcomm’un 5nm üretim mimarisine sahip en yeni amiral gemisi 8 serisi 5G platformu, cihazınızı profesyonel kalitede bir kameraya, akıllı kişisel asistana ve seçkin bir oyun sistemine dönüştürür.

Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G Mobil Platform, yapay zeka, oyun, fotoğrafçılık ve hak ettiğiniz daha pek çok premium deneyime sektör lideri yenilikleri bir araya getiriyor. Tamamen yeniden tasarlanmış 6. nesil Qualcomm® Yapay Zeka (AI) Motorumuza sahip olan Snapdragon 888 5G, toplam 26 TOPS performansı, watt başına 3 kat performans iyileştirme ve 16 kat daha büyük paylaşılan AI belleği sunar.

Bağlantı, gerçek anlamda küresel 5G ve endüstri lideri Wi-Fi 6 ile ileri sıçradı. Hem Snapdragon X60 5G Modem-RF hem de Qualcomm® FastConnect™ 6900 Bağlantı Sistemleri, benzeri görülmemiş bir performans ve güvenilirlik sağlar.

Bu platform, akıllı telefon fotoğrafçılığındaki yepyeni gelişmeleri içerir. Üçlü ISP ile çok gigapiksel hızlarda aynı anda üç mercekten çekim yapın. Ayrıca, Hesaplamalı HDR ile inanılmaz 4K HDR videolar kaydedin – en yüksek kaliteli sonuçlar için birden fazla çekimi tek bir fotoğrafta birleştirin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0