Ana SayfaOyun1941 Frozen Front Windows Phone için yayınlandı

1941 Frozen Front Windows Phone için yayınlandı

-

Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay başında zam gelen PlayStation Plus, artık gamerların bütçelerini daha fazla zorlamaya başladı. Bununla...

Windows Phone işletim sistemi gelişimini sürdürmeye devam ediyor, kullanıcıların sürekli olarak şikayet ettiği Windows Phone mağazası genel olarak ilerleme kaydetmiş durumda.

Kullanıcıların sürekli olarak uygulama geliştirip mağaza için yayınlamalarını isteyen Microsoft yavaş yavaş bu hedefe doğru ilerliyor, bugün gelen haberlerde Android işletim sisteminde popüler olan 1941 Frozen Front oyunu Windows Phone için yayınlandı.

Kullanıcıların sürekli olarak savaştan öte heyecan yaşamaları için geliştirilmiş olan oyun eşzamanlı olarak kullanıcıların savaş yapmasını istiyor, genel olarak bakıldığında multiplayer modu olan oyun ister multiplayer ister tekli olarak oynanabiliyor.

Dilerseniz oyunu Windows Phone mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz, oyun ücretsiz olarak sunuluyor ve herhangi bir kısıtlama mevcut değil.

Xbox Patronu Phil Spencer Game Pass’e Zam ve Xbox’a Japon Yapımı AAA Oyunlar Geleceğini Açıkladı

21 Eylül ile 24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Tokyo Game Show 2023’e oyun sektöründen birbirinden önemli isimler katıldı. Microsoft...
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz