Ana SayfaTeknoloji Haberleri2014 Yılının en kaliteli Mini cihazı hangisidir?

2014 Yılının en kaliteli Mini cihazı hangisidir?

-

2014 de En kaliteli mini cihazlar neler

Amiral gemileri elbette herkesin sahip olmak istediği cihazlar fakat bazen hem tasarımın çok daha kaba bulunuşu hem de fiyatının telefonun büyüklüğü ile artan doğru uzantılı artışı görünce alternatif olarak birçok kullanıcı istediği cihazın mini modelini satın alıyor. Peki, mini modeller acaba gerçekten de bize istediklerimizi tam olarak sunuyor mu?

Birçok modelin mini cihazı 2014 yılı içerisinde piyasaya sürüldü ve hepsini kullanıcılar birçok farklı alanda farklı şekilde kullandı. Kullanılan cihazlar arasında mini olarak en iyi performansı gösteren cihaz ise hiç şüphesiz Sony Xperia Z1 Compact modeli oldu. Hem daha zarif bir tasarım hem de çok daha kaliteli özellikler ile Mini versiyonu as modelini aratmayan cihazların da ayrıca başında geliyor.

İkinci sırada ise elbette herkesin tahmin edebileceği gibi Samsung Galaxy S5’in mini sürümü bulunuyor. S5’in minisi her ne kadar boyuttan ve fiyattan kazandırsa da performans namına da aynı şeyi söyleyebilmek pek mümkün değil. Listenin üçüncü ve son sırasında yer alan mini cihazı ise HTC One Mini 2. Tabii, bu rakamların ve sıralamaların değişmesi için LG G3’ün mini modelini de bekleyen büyük bir kitle var.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here