2015 Yılında En Çok Beklenen Akıllı Cihazlar

Geçtiğimiz 2014 yılını geride bıraktıktan sonra bu yılın en çok beklenen akıllı telefon, akıllı saat, akıllı yüzük, akıllı bileklik, tablet gibi cihazları sizler için araştırdık. Bu konuda akıllı cihazlar hayatımızın her alanına dahil olmuştur. Bu cihazların faydaları oldukça fazladır. Bunun yanı sıra zararlarının da fazla olması durumuna kimse kulak asmamaktadır. Akıllı cihazların hayatımıza girmesi sonucunda, pek çok kolaylık ve pratiklik de bizimle birlikte olmuştur.

2015 Yılının En Çok Beklenen Cihazları

Bu yıl en çok beklenen cihazların başında ise, OnePlus One gelmektedir. Bu cihazın kısıtlı üretiminden dolayı herkes alamamıştı fakat bu yıl seri üretimin geçilmesi beklenen cihaz, 5.2 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı belirtilen bilgiler arasındadır. Cihazın, özelleştirilebilir bir ara yüze sahip olacağı da belirtilince merakla beklenir oldu. bunun yanı sıra akıllı talefon dünyasında yeniden uyanan motorola, Moto X (2015) modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Microsoft Lumia Pure View 2020 modelinin de bu yıl üretime geçileceği de gelen bilgiler arasındadır.

Amazon Fire Phone tablet ise android lollipop işlemcisiyle karşımıza çıkacak. 12 inç ekrana sahip olacak olan cihaz merakla beklenir oldu. Sony’nin, 2015’in başında yeni Xperia Z4’ü tanıtması bekleniyor. Z4 Ultra ve 13 inçlik Xperia Z4 Tablet Ultra iddiaları da gün yüzünde. 5.4 veya 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekrana sahip olan cihaz 21 mega pixel kameraya sahip. LG G4, 5.3 inçlik 1080p ekrana sahip olacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0