29 Saniyede Şarj

Gelişen ve hala da gelişmekte olan teknoloji dünyasında şüphesizdir ki en çok yoğunlaşılan alan akıl telefonlardır. Akıllı telefon dünyası her geçen gün yeni bir özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber, akıllı telefonlar, bünyesinde barındırdıkları bu özellikler ile insan hayatını kolaylaştırıp, pratikleştirmektedir. Dolayısıyla bu akıllı cihazlar oldukça fazla tercih edilmektedir. Konu ile ilgili bu alanda hemen her insanın elinde bir akıllı telefon bulmak mümkündür. Hatta henüz küçük yaşlarda olan bir çocuğun elinde bile bir akıl telefon bulunabilmektedir. Bu nedenle bu oldukça fazla ve yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlar, teknoloji firmalarının en çok yoğun olarak çalıştığı alanlardan birisidir.

Nano Teknolojisi Kullanılıyor

Bu konuda bu akıllı cihazların yaygın kullanımı beraberinde bir takım sorunları da getirmektedir ki bu sorunlardan en büyüğü de şüphesiz şarj problemidir. Akıllı telefonların şarj problemi her insanın büyük bir sıkıntısı olmaktadır. Bu nedenle firmalar bu sorunun üzerinde ara vermeksizin çalışmakta, fakat kalıcı bir çözüm bulunamamaktadır. Konu ile ilgili bu yazımız da sizler ile paylaşmış olduğumuz habere göre artık akıllı telefonları 29 saniye içerisinde şarj edebilmek mümkün oldu.

sarj_derdine_son
Nano teknolojisi ile üretilen Nanodots isimli cihaz ile deneyler de kullanılan ve Şarjı %27 olan Samsung S3 model aklı telefon, 29 saniye içerisinde şarjının fullenmesi başarıldı. Bu konuda bu cihazın geliştirileceği de diğer açıklamalar içerisinde yer aldı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0