Ana SayfaTeknoloji Haberleri3D Yazıcı İle Ruj Üretebilirsiniz

3D Yazıcı İle Ruj Üretebilirsiniz

-

Asus VG279Q Teknik Özellikleri!

Günümüzde oyun dünyası oldukça kendini geliştiren bir sektör olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle profesyonel oyuncular ekipmanları...
Kozmetik dünyası gün geçtikçe gelişiyor ve değişiyor. Fakat unutulan bir şey var, dudak parlatıcıdan rimele kadar kozmetik ürünlerinin bileşenleri birbirine çok yakın. Kozmetik ürünlerinin aralarındaki fiyat farkının nedeni ise, ürünün popüler markayla piyasaya çıkması.
”Mink” bu sorunları çözmek için geliştirilmiş. Mink’in fikir sahibi Grace Choi, bu ürünü Harvard’da öğrenciyken ortaya çıkartmaya karar vermiş. Programın çalışma prensibi şöyle, bilgisayarınızdan istediğiniz bir renk seçiyorsunuz, renk kodunu 3D yazıcıya gönderiyorsunuz.
Yazıcı renkli mürekkep ile bileşenleri(ana madde) gerekli oranlarda karıştırıp size kozmetik ürünü üretiyor.
Bu avangart ürünün piyasaya ne zaman çıkacağı henüz netleşmiş değil. Mink’in fikir annesi Choi, cihazın 300dolar civarına üretilebileceğini umuyor.
Kullanılan kozmetik ana malzemelerinin fiyatının çok pahalı olmayacağı iddia ediliyor.  Bu ürün hayata geçirilirse, bayanlar istedikleri renk kozmetik ürününü evde üretip, ucuza deneme şansını yakalayacaklar.
 makeup8n-2-web
-- Reklam --

Dell XPS 13 9315 Bilgisayar Satışa Çıktı!

Dell, Hindistan'da yeni bir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü. XPS 13 9315 olarak adlandırılıyor. Cihaz, amiral gemisi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.