Ana SayfaTeknoloji Haberleri4 slotluk GTX 1080 Ekran Kartı!

4 slotluk GTX 1080 Ekran Kartı!

-

Colorful iGame GTX 1080 KUDAN adındaki ekran kartı tam 4 slot kaplayan bir boyutta. İşte bu kartın detayları haberimizde!

Colorful’un ev sahipliğinde gerçekleşen Colorful Games Union 2016 etkinliğinde yepyeni donanımların tanıtımı da yapıldı. SSD ve anakartların yanında dikkat çekmeyi başaran ürünlerin başında 4 slot kaplayan iGame grafik kartı yer aldı.

Sınıfının lideri olan Colorful iGame GTX 1080 KUDAN ekran kartı, ilk baktığınız sizleri etkilemeyi başarıyor.4 slot tasarımına sahip olan ekran kartının boost hızı 1936MHz değerine ulaşıyor ve üzerindeki devasa soğutma sistemi sayesinde kart ısınma problemi yaşamıyor.

4-slotluk-gtx-1080-ekran-karti-2

Üst tarafında üçlü fan soğutucuya yer verilen kart istendiğinde sökülebilen arka su bloğuna da sahip. Bu konuda hibrit bir grafik kartı olan Colorful iGame GTX 1080 KUDAN, sunmuş olduğu bu esneklikle büyük beğeni topladı.

Dev grafik kartı üzerinde özel bir hız aşırtma tuşu bulunuyor. Bu tuş sayesinde ekran kartının farklı BIOS’ları arasında geçiş mümkün kılınıyor. BIOS geçişi soğutma geçişleri ve oyun oynama modları arasında geçiş yapılabiliyor.

Colorful iGame GTX 1080 KUDAN modelinden önce Nisan ayında çıkışını yapan iGame GTX 980 Ti KUDAN ekran kartıysa 3 slot kaplayan bir yapıdaydı. Bunun dışında bu kartta su soğutma ve üçlü fan kurulumu bütünleşik olarak geliyordu.

4-slotluk-gtx-1080-ekran-karti-3

Oldukça büyük olan grafik kartının çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmiyor. Beklentiler bu yılın sonlarında veya yeni yılın ilk aylarında piyasaya sunulması yönünde.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here