Ana SayfaTeknoloji Haberleri9. Sınıf Öğrenci ve Öğretmenlere Bedava Tablet Kampanyası

9. Sınıf Öğrenci ve Öğretmenlere Bedava Tablet Kampanyası

-

Eğitim bir milletin aynasıdır mantığı ile düşüldüğün de insanların eğitim ve öğretim adına nelerden faydalandığı ya da faydalana bileceği konusun da bir çok görüş deneyim test ve ön görü belirtilmiş zaman zaman da fikirlerin hayata geçirilmesi için ataklar da bulunulmuştur. Bu nedenle atılan adımlardan biri olan Fatih projesi adı altın da öğrencilere ve öğretim görevlilerine Bedava Tablet kampanyası projesine start verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre 700 bin tablet ihalesinin Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yapılıp neticelendirilmiştir. Bedava Tablet kampanyası bugün saat 10:00 da gerçekleşen tören ile birlikte illere dağıtılması için gönderilmeye başlandı ve Tabletler, fiber altyapısı olan ve etkileşimli tahtaları mevcut olan okullar da eğitimini gören 700 bin öğrenci ile buluşacak.

Bedava Tablet Kampanyası 700 bin öğrenciye herhangi bir ücret talep edilmeden bedava dağıtılacak ve ayrıca bu tabletler öğretmenlere de ücretsiz bedava olarak dağıtımı yapılacağı bakanlık tarafından bugün ki tören de açıklandı.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here