Acer MWC 2015’e Hazırlanıyor

Akıllı telefon piyasasında umduğunu bulamayan Acer’de gözler MWC 2015 etkinliğine çevrilmiş durumda. Çalışmalarını bu yönde sürdüren ve yeni modeller ile etkinlikte yer almaya hazırlanan Acer, bu atağı ile birlikte akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmayı amaçlıyor.

Daha önceki Liquid E3 ve Liquid Jade modellerinden umutlu olsa da satışa çıktığı andan itibaren beklediği ilgiyi göremeyen Acer, bu sefer hedeflerini tutturmak için büyük bir fırsat olan MWC’den yararlanmanın peşinde.

Windows 10’nun gelecek olması ile birlikte Acer’in de bu yeni sisteme geçecek olması beklenirken, firmanın bu süre boyunca Windows Phone sisteminden vazgeçmeyeceği düşünülüyor. Bu nedenle de bu sürede çıkaracağı y eni modellerin de bu işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Zira Android ya da diğer sistemlere geçişi, Acer için böylesine kısa süre içerisinde radikal bir değişiklik olacak.

Rekabet etmek için telefon fiyatlarında olabildiğince düşük tercihler yapan Acer, bu sayede hem alımı kolaylaştırıyor, hem de düşük bütçeli kişilerin akıllı telefon konusunda tercihini Acer’den yana yapmasını amaçlıyor. Mart ayı içerisinde gerçekleşecek olan MWC 2015 etkinliğinde gözler ne kadar Acer stantlarında olur bilinmez ama firma akıllı telefonlar için varını yoğunu ortaya koyacağa benziyor. Acer gibi pek çok marka, MWC 2015 için hazırlıklarını iddialı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle Samsung gibi markaların yeni bir telefon ile etkinliğe damga vurması beklenirken, Acer’in nasıl giriş yapacağı merak konusu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0