Ana SayfaTeknoloji HaberleriAcer Swift X 2022, Intel ARC İşlemciye Sahip Olacak

Acer Swift X 2022, Intel ARC İşlemciye Sahip Olacak

Swift X 2022'nin görüntüleri internette ortaya çıktı. Dünyanın ilk Iris Xe grafikli dizüstü bilgisayarı olan Swift X 2021 gibi, Swift X 2022'nin de ARC Alchemist GPU'lu ilk dizüstü bilgisayar olmasını bekliyoruz.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Intel ARC GPU serisi bu yıl görücüye çıkacak. Bununla birlikte son raporlar, Intel ARC Alchemist GPU destekli dizüstü bilgisayarları yakında görebileceğimizi gösteriyor. Acer Swift X 2022’de bu bilgisayarlardan biri olacak.

CES 2022 Bu hafta başlayacak ve dizüstü bilgisayarlar; telefonlar gibi teknolojik cihazlar bu fuarda yerini alacak. Bilgilere göre Acer yarın, yani 4 Ocak’ta Acer Swift X 2022 modelini piyasaya sürecek.

Swift X 2022’nin görüntüleri internette ortaya çıktı. Dünyanın ilk Iris Xe grafikli dizüstü bilgisayarı olan Swift X 2021 gibi, Swift X 2022’nin de ARC Alchemist GPU‘lu ilk dizüstü bilgisayar olmasını bekliyoruz.

ACER-Swift-X

Görüntülere göre Acer Swift X 2022, önceki modele benziyor ancak birkaç değişikliği var. Dizüstü bilgisayarda Swift X 2021’de görülen; tek bir bağlantı noktası yerine iki adet USB Type-C bağlantı noktası var.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz