Ana SayfaTeknoloji HaberleriAdidas'ın Yeni Akıllı Bilekliği!

Adidas’ın Yeni Akıllı Bilekliği!

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Adidas’tan Aktivite Bilekliği miCoach Fit Smart

Geçtiğimiz aylarda Nike, özel tasarladığı akıllı spor bilekliklerini piyasaya sürmüş, beğeni kazanmıştı, çok geçmeden Adidas’ta akıllı bileklik için çalışmalara başlamış gibi gözüküyor.

Birbirinin en büyük rakipleri olan bu iki firmanın da akıllı bileklikleri birbirinden güzel diyebiliriz, Adidas’ın miCoach Fit Smart ismini verdiği aktivite bilekliği, kalp ritmi gibi bir çok veriyi ölçebiliyor. Bunun yanı sıra Adidas miCoach Fit Smart henüz resmi olarak tanıtılmadı, Adidas’ın tanıtıma hazırladığı yeni bileklik Keller Sports tarafından internet sitesinde görüntülendi.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatı belli olmayan Adidas miCoach Fit Smart, Bluetooth 4.0 ile mobil cihazlarla eşleşebilecek, bunun yanı sıra Android ve İOS platformu için uygulama geliştirildiği bilinmekte, gelişmeler için takipte kalınız.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.