Adobe Reader iOS Uygulaması

Özellikle son yıllarda e-book sisteminin yaygınlaştığını görüyoruz. E-book: bilgisayar, tablet veya herhangi bir elektronik cihaz üzerinden kitap, makale, tez vb. okumamızı sağlamaktadır. Bu konuda bize en büyük destek kuşkusuz Adobe Reader yazılımından gelmektedir.

Adobe Reader 1

Adobe Reader, hemen hemen tüm bilgisayarlarımızda yer alan bir programdır. PDF formatındaki belgeleri rahatlıkla okumamızı, düzenlememizi sağlamaktadır. Google üzerinden bir belge araştırdığımız zaman sık sık PDF formatındaki dosyalar ile karşılaşıyoruz. Bu dosyaları açmak için bile tarayıcımızın Adobe Reader fonksiyonundan faydalanıyoruz.

Adobe Reader 2

Şimdi bu yazılımı mobil cihazlarımızda da kullanabiliyoruz. Adobe Reader, iOS platformunda da yer alıyor. Bu sayede iOS işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerinizde Adobe Reader uygulamasını, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Peki bu uygulama ile neler yapabilirsiniz?

Adobe Reader iOS Uygulaması ile:
* PDF formatındaki belgeleri kolaylıkla açabilirsiniz.
* Yazı içinde değişikliklere gidebilirsiniz.
* PDF’nin içinde yer alan metinlerin arkaplanını renklendirebilir, altını çizebilirsiniz.
* PDF dosyasında yer alan metinleri kopyalayabilir, dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.
* Herhangi bir metin dosyasını PDF formatına çevirebilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz özellikler aslında, Adobe Reader’in göze çarpan özellikleri. Bunun dışında pek çok özelliğinde uygulamada yer aldığını söylememiz mümkün. App Store üzerinden uygulamaya ulaşabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0