Adobe uyardı

-

En İyi Android Slot Oyunları 2023

Slot ve casino oyunlarını seviyorsanız android telefonunuzla da oyun deneyimini harika bir şekilde yaşayabilirsiniz. Slot...

Adobe kullanıcıları uyardı, internet ortamında oyun oynamaktan, video izlemeye kadar birçok işlemin gerçekleşmesi için neredeyse tüm bilgisayarlarda kurulu olan Adobe flash player uygulaması için bugün yeni güncelleme yayınlandı.

Adobe tarafından yayınlanan güncellemenin her ne olursa olsun derhal yüklenmesi gerektiği konusunda uyarı yapıldı, kullanıcıları aniden şaşırtan Adobe bu güncellemenin çok önemli olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

Birçok güvenlik açığını kapatıyor.

Güncellemenin Twitter, Ebay, Instagram gibi popüler internet sitelerinde bulunan açıkları kapattığı açıklandı, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan OpenSSL açığını giderdiği tahmin edilen güncelleme kullanıcıların bilgisayarlarına otomatik olarak yükleniyor.

Ancak güncellemeyi Windows 8.1 VS bilgisayarınız kendi yüklemediyse Adobe sitesine giderek Flash uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Güncellemeyi her ne olursa olsun yapmanızı öneriyoruz, kotalı internet kullanıcıları dahil güncellemeyi bugün yapmanız öneriliyor.

-- Reklam --

Samsung Galaxy S23 Serisi, Gorilla Glass Victus 2 Korumasına Sahip Olacak!

Gorilla Glass Victus 2, 2020 yılında piyasaya sürülen Gorilla Glass Victus'un üst modeli oldu. Victus 2, Aralık 2022'de Corning tarafından...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz