Adobe uyardı

-

AirPods Pro ve AirPods Pro 2 Karşılaştırma

Yenilenmiş ürün, daha akıllı gürültü engelleme ve üç boyutlu ses sağlayan yeni bir H2 çipi...

Adobe kullanıcıları uyardı, internet ortamında oyun oynamaktan, video izlemeye kadar birçok işlemin gerçekleşmesi için neredeyse tüm bilgisayarlarda kurulu olan Adobe flash player uygulaması için bugün yeni güncelleme yayınlandı.

Adobe tarafından yayınlanan güncellemenin her ne olursa olsun derhal yüklenmesi gerektiği konusunda uyarı yapıldı, kullanıcıları aniden şaşırtan Adobe bu güncellemenin çok önemli olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

Birçok güvenlik açığını kapatıyor.

Güncellemenin Twitter, Ebay, Instagram gibi popüler internet sitelerinde bulunan açıkları kapattığı açıklandı, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan OpenSSL açığını giderdiği tahmin edilen güncelleme kullanıcıların bilgisayarlarına otomatik olarak yükleniyor.

Ancak güncellemeyi Windows 8.1 VS bilgisayarınız kendi yüklemediyse Adobe sitesine giderek Flash uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Güncellemeyi her ne olursa olsun yapmanızı öneriyoruz, kotalı internet kullanıcıları dahil güncellemeyi bugün yapmanız öneriliyor.

-- Reklam --

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim sisteminde bazı hatalar ile...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.