AirPods Kaybolursa Ne Olacak?

Apple’ın yeni tanıtmış olduğu iPhone 7 modeli ile beraber kulaklık girişini kaldırılırken, yerini kablosuz kulaklığa devretti. AirPods çalınırsa neler yapılacak?

iPhone 7 ‘nin gelmesi ile beraber kulaklık girişi kaldırılırken lighning bağlantısı ön plana atıldı. AirPods adı ile gelen kablosuz kulaklık orijinal kulaklık olup Apple tarafından tanıtıldı. Tanıtımın ardından AirPods gündemi meşgul etmekle beraber daha kolay ve pratik bir kullanım sunmakta. AirPods ayrıca tartışmalara neden oldu.

AirPods Garantisi Yok

Apple tarafından gelen ve satışa sunulan AirPods için bir garanti söz konusu olmayıp, yüksek ücretler ile sahip olunabilen AirPods için çok dikkatli bir kullanım olması gerekli. Kaybolma ve çalınma durumları ile baraber hiç bir güvencesi olmayan AirPods için yeni bir talepte bulunulması söz konusu değil.

Tekli Satılabilecek!

Çalınma ve kaybolma durumları için bir çözüm önerisi olan Apple, AirPods için tekli satışlar mümkün. Bu bakımdan kulaklıklardan biri çalındığında tekrar iki adet AirPods almaya gerek kalmadan tek bir kulaklık alınabilecek. Tek kulaklık ücreti ise 159 dolar olarak satılmakta. Bu şekilde kaybolan tek kulaklık için bir kulaklık daha alınabilecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0