Ana SayfaTeknoloji HaberleriAkıllı Futbol Topu Geliyor

Akıllı Futbol Topu Geliyor

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Teknoloji çağında yaşadığımız dönemde herşeyin akıllısı çıkıyor pekiya futbol topunun neden akıllısı çıkmasın. Adidas’ın akıllı spor aletlerini çıkardığını herkes biliyor, akıllı kol saatleri, akıllı futbol ayakkabıları, akıllı fitnes takip cihazlarını üretip hepsini miCoach adlı programa bağlıyor ve bu program sayesinde bizlere gücümüzü yaktığımız kalorileri koştuğumuz kilometreyi sunuyordu.

adidas akıllı futbol topu 2

Bunların ardından Adidas akıllı futbol topunu üretti ve isminede miCoach Smart Ball adını verdi. Akıllı futbol topunun içerisinde bulunan sensorler sayesinde futbolcuların topa vurduğunda topun nereye gittiğini kaç km hızla gittiğini ve falso miktarları gibi bilgileri miCoach programımızla çok rahat öğrenebileceğiz veya İOS platformlar için çıkan yeni Android uygulamamız sayesinde bu bilgilere bilgisayardan değil telefonlarımızdanda ulaşabileceğiz.

miCoach uygulaması sayesinde oyunculara kişisel gelişim grafiklerini sunuyor, onlara öneriler veriyor, topa nasıl vuracaklarını söylüyor, keni stilleri içerisinde gelişim noktalarını söylüyebiliyor ve bu sayede birçok futbolcu kendini antremanlarda daha iyi hazırlayabilecek ve daha özgüvenle maça çıkabilecekler. Smart Ball’ı satın almak isteyenler Apple mağazasından satın alabilirler ancak ürün şuanda Amerika ve Avrupada satışa konulmuş durumda.

Ürünün fiyatının ilerleyen günlerde nasıl bir yol izleyeceği henüz bilinmiyor ancak bu özelliklere sahip bir futbol topunun piyasada çok tutulacağı ve her ülkeden büyük ilgi görüleceği net gibi duruyor ve umuyoruzki bu futbol topu yakın zamanda tüm dünyaya yayılmış olur çünkü bu futbol topunu her sporcu denemeli ve kendi kişisel gelişimini incelemeli.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz