Ana SayfaTeknoloji HaberleriAkıllı kapı zili SkyBell 2.0 yeniden piyasaya girdi!

Akıllı kapı zili SkyBell 2.0 yeniden piyasaya girdi!

-

2.0 güncellemesiyle daha akıcı bir deneyim!

Daha önce akıllı kapı zili SkyBell, piyasaya giriş yapmıştı, bir kaç şikayet aldıktan sona daha akıcı bir deneyim için yenilenen ve yeni ismi ile SkyBell 2.0 olarak adlandırılan akıllı kapı zili, oldukça işlevsel özellikleri içerisinde barındırıyor diyebiliriz. Son günlerde akıllı ev sistemlerinin kullanımlarının son derece arttığını söyleyebiliriz ki SkyBell 2.0’da piyasa içerisinde yenilerden bir tanesi. Peki ne işe yarar bu akıllı kapı zili?

Ön kısmında basit bir buton, mikrofon ve bir adet kamera barındıran akıllı kapı zili SkyBell 2.0, zil çaldığı anda nerede olursanız olun kapının önünde kim olduğunu anında telefonunuza yansıtabiliyor. Tabi ki bunu yapmak için evinizdeki ağı kullanıyor, SkyBell 2.0 üzerindeki kamera, 140 derecelik görüş açısına sahip. Evde olmasanız bile kapınızda kimin olduğunu gösterebilen SkyBell 2.0 için belirlenen yeni fiyat ise 199 dolar.

skybell (2)

SkyBell 2.0‘da bulunmayan fakat önümüzdeki günlerde güncelleme ile sunulacağı belirtilen bir özellik daha bulunmakta. Zil çaldığında kapıda kimin olup olmadığını anında yansıtabiliyor, fakat cep telefonunuzdaki internet o an çekmediyse ne olacak? SkyBell 2.0 bunun için de çözüm üretmiş, gelecek olan güncelleme ile videolar kayıt edilerek bulut depolama servislerinde saklanacak.

Bu sayede gün içerisinde kapınızı kimin çaldığını göremeseniz bile eve gittiğinizde veya herhangi bir yerden bulut servisine girip kontrol edebileceksiniz. SkyBell 2.0 ülkemizde satılmasa da yurt dışından satın alınabiliyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.