Ana SayfaTeknoloji HaberleriAkıllı Yüzük, Ö

Akıllı Yüzük, Ö

-

Günümüzde artık her şey akıllanıyor. Bu durumun gerekçesi ise gelişen teknolojidir. Akıllı telefonlardan sonra akıllı saatler, akıllı bileklikler, akıllı kulaklıklar ve şimdi de akıllı yüzükler. Akıllı yüzüklere de android işletim sistemi ve dokunmatik ekran takıldı. Bu yüzükler, sosyal ağlarda ve telefonunuza gelen bildirimleri size bildirmekle görevli. Bu konuda gelişen teknoloji, hayatımızın her alanına girmektedir. Bu konuda yapılan araştırmalar, teknolojinin daha da gelişeceği yönünde.

Giyilebilir Cihaz Ö

Akıllı yüzükler de teknoloji dünyasına giriyor.bu yüzükler sizi, gelen her türlü bildirimden haberdar ediyor ve sosyal medyadan ayrılmamanızı, yakından takip etmenize olanak sağlıyor. Giyilebilir teknolojinin popülerleştiği şu günlerde, bu duruma alıştığımızı söylemek de mümkündür. Bir nebze gelişen giyilebilir ürünler, artık yeni bir teknolojik kategoriye ev sahipliği yapacak. Ancak bu durumda söz konusu cihaz görevini yerine getiremeyecek gibi görünüyor. Çünkü bu yüzüğü 4 saatte bir şarj etmeniz gerekiyor. Kaven Bates tarafından geliştirilen bu yüzük, günlük kullanım için pek uygun değildir. Ama bu soruna da ilerleyen zamanlar da bir çözüm getirileceği bir gerçek.

Özelliklerinden bahsedecek olursak cihaz, 16 Mhz hızında bir işlemciye sahip. 64 x 32 monochrome OLED ekrana sahip olan bu cihaz, akıllı telefonunuza gelen bildirimleri bluetooth ile size bildirebilmektedir. Ö yüzüğünün bu yıl içinde geliştirilip, piyasaya sürüleceği açıklandı. bu cihazın şarj sorununa da bir çözüm getirildiği anda giyilebilir teknoloji de bir patlama meydana geleceği de kesin.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here