Ana SayfaTeknoloji HaberleriAlexa Destekli Aqara Cube T1 Pro Satışa Çıktı!

Alexa Destekli Aqara Cube T1 Pro Satışa Çıktı!

Aqara Cube T1 Pro mimarisi, Zigbee 3.0 protokolünü temel alıyor ve tek pille iki yıla kadar kullanılabiliyor. OTA güncellemeleri olarak yeni özellikler ve hata düzeltmeleri sağlanıyor ve HomeKit destekli Aqara Cube T1 Pro Amazon'da satışa çıktı.

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Aqara, HomeKit ve Alexa destekli Cube T1 Pro kontrol cihazını tanıttı. Yeni ürün, önceki modelin özelliklerinin yanı sıra itme, sallama, döndürme ve dokunma gibi ek eylemler de vaat ediyor. Aqara kontrol cihazının çok yönlülüğü, ürünün en önemli özelliği diyebiliriz. İşte tüm detaylar…

Aqara Cube T1 Pro kontrol cihazı, Aqara merkezi aracılığıyla HomeKit, Alexa ve Matter’ı destekiyoer. Yeni ürün, HomeKit ortamını kontrol etmenin daha zarif bir yolunu sağlıyor. Sahne Modu, çeşitli cihazları kontrol etmek için her iki tarafı da kullanmanıza izin verdiğinden, 1. tarafa veya 2. tarafa çevirmek, Sinema sahnesi veya sabah rutini gibi bir aktivite de vaat ediyor.

Aqara Home uygulamasında Aqara Cube T1 Pro‘yu döndürerek birden fazla perde veya stor perde setini de kontrol edebilirsiniz. 3. Taraftaki çevirme+döndürme, perdelerin açık yüzdesini ayarlarken, döndürme ışıklarınızı kısıyor.

Aqara_Cube_T1_Pro

Aqara Cube T1 Pro mimarisi, Zigbee 3.0 protokolünü temel alıyor ve tek pille iki yıla kadar kullanılabiliyor. OTA güncellemeleri olarak yeni özellikler ve hata düzeltmeleri sağlanıyor ve HomeKit destekli Aqara Cube T1 Pro Amazon‘da satışa çıktı.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz