Ana SayfaTeknoloji HaberleriAlienware'in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Bu yeni cihaz, iki GPU'su ve her şeyi kontrol altında tutmak için birden fazla soğutma fanına sahip birinci sınıf bir CPU'su olan olağanüstü orijinal bir deneyim vaat ediyor. Daha yakın bir zamanda Alienware, içinde tamamen yükseltilebilen masaüstü sınıfı bir işlemciye sahip, 17 inçlik tıknaz bir dizüstü bilgisayar olan Area-51m'ye sahipti.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir haber olsa da, video açıklamadan daha fazla soru yaratıyor.

Alienware, Las Vegas’ta CES 2023’ten önce bir farklılık yaratmaya çalışıyor. Orijinal Alienware 18’den (teknik olarak 17,3 inç) beri, şirketin bu 18 inçlik dizüstü bilgisayarı “eşsiz performans” ve “performans ezici gücü” gibi terimlerle abartmaya çalıştığını gördük.

Bu yeni cihaz, k iki GPU’su ve her şeyi kontrol altında tutmak için birden fazla soğutma fanına sahip birinci sınıf bir CPU’su olan olağanüstü orijinal bir deneyim vaat ediyor. Daha yakın bir zamanda Alienware, içinde tamamen yükseltilebilen masaüstü sınıfı bir işlemciye sahip, 17 inçlik tıknaz bir dizüstü bilgisayar olan Area-51m’ye sahipti.

Ne yazık ki, bu yeni 18 inçlik dizüstü bilgisayarın fragmanı, iştahımızı kabartmaya yardımcı olabilecek tasarımı veya ilgili özellikleri henüz ortaya koymuyor. Video, bir grup insanın bir parkta çeşitli aktiviteler yapmasıyla başlıyor. Video, “Bu kadar büyük ve güçlü bir şey geldiğinde” şeklinde kesiliyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz