Ana SayfaTeknoloji HaberleriAmazon Fire Phone İçin Çarpıcı Tahminler Yapılıyor

Amazon Fire Phone İçin Çarpıcı Tahminler Yapılıyor

-

Kısa bir süre önce Amazon şirketi tarafından tanıtılan yeni akıllı telefon Fire Phone hakkında çarpıcı tahminler ve yorumlar yapılıyor.

Dünyaca ünlü şirket Amazon tarafından çok kısa bir süre önce bir etkinlikte kullanıcılara tanıtılan Amazon Fire Phone adlı gelişmiş akıllı telefon, teknoloji yorumcuları tarafından yorumlandı.

Amazon şirketinin ilk akıllı telefonu ve göz bebeği olan Fire Phone, gelişmiş özellikleri ve kamera konusunda bazı ekstra özellikleriyle dikkat çeken telefon olmayı başardı. Amazon Fire Phone cihazı, saygın ve popüler teknoloji yorumcuları tarafından da değerlendirildi ve çeşitli dikkat çekici tahminler yapıldı.

Bu bahsettiğimiz yorumlarda Amazon Fire Phone adında ki akıllı telefonun bazı yenilikçi ve üst düzey özelliklere sahip olmasıyla teknoloji severler tarafından ilgi göreceği ve beğenilebileceği belirtiliyor.Amazone Fire Phone cihazının yıl sonuna kadar 3 milyon adet gibi bir satış rakamına ulaşabileceği teknoloji yorumcuları tarafından tahmin ediliyor.

Android işletim sistemine sahip olan Amazon Fire Phone cihazının, Amazon firmasının ilk akıllı telefonu olmasına karşın oldukça başarılı ve profesyonel olduğu belirtiliyor. Amerika Birleşik Devletlerinde şu anda ön sipariş ile teknoloji severlerin satışına sunulan Amazon Fire Phone cihazının ön siparişte iyi ve başarılı bir ilgiye ve ön sipariş rakamına ulaştığı da gelen bilgiler arasında. Amazone Fire Phone cihazının 25 Temmuz tarihinde genel satışa sunulacağı bildirildi.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.