Android 4.4.4 Samsung Galaxy S4 için yayınlandı

Samsung Galaxy S4 modelinin Android 4.4.4 güncellemesini alıp almayacağı merak ediliyordu, Samsung Galaxy S3 modelinin Android 4.4.4 güncellemesini almaması üzerine büyük bir merak içerisinde Samsung’a S4 modelinin güncelleme alacak mı? Sorusunu soran kullanıcılar için bugün iyi haberler geldi.

Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S4 modeli için Android 4.4.4 güncellemesi yayınlandı. Şu sıralar Samsung Galaxy üst düzey modellerini Android 4.4.4 sürümüne güncelleyen şirket sırasıyla, Samsung Galaxy S3 Neo, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S5 ve son olarak Samsung Galaxy S4 modelini Amerika’da Android 4.4.4 güncellemesine yükseltti.

T-Mobile tarafından yayınlandı.

ABD’li büyük operatör T-Mobile tarafından yayınlanan 400 MB boyutundaki güncelleme Samsung Galaxy S4 modeli için birden fazla yenilikler içeriyor, genel olarak performans arttırmalarının eklendiği güncelleme stabillik sorunlarını da kaldırmış durumda.

OTA ve Kies üzerinden sunulan güncellemeyi ABD paralel ithalat aldığınız cihazlara yükleyebilirsiniz. Güncellemenin yakın zaman içerisinde Türkiye için yayınlanması bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0