Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Android’in son sürümü 6.0 Marshmallow için pek çok cihaz için güncelleme çalışmaları sürdürülürken, işletim sistemlerinin yeni sürümü Android 6.0.1 güncellemesi de kullanıma sunuldu.

Diğer sürümlerde olduğu gibi yine ilk olarak Android One cihazlarda kullanılabilir durumda olan Android 6.0.1 için güncelleme yapmak yeterli. Mobile G1 adı ile kullanımda olan cihaz için getirilen Andorid 6.0.1 ile birlikte Android için yeni bir dönemin başlanacağı kesinleşirken, Android 6.0.1 sürümünün dağıtılması beklendi.

Android 6.0.1 Güncellemesi Yenilikleri Ne?

Android 6.0.1 ile birlikte hangi yeniliklerin geleceği ve hangi konularda iyileştirme yapılacağı henüz bilinmese de Android 6.0.1 ile birlikte kapsamlı bir değişiklik beklenmiyor. Sistemsel ve yazılımsal olarak iyileştirmelerin yapılması beklenirken, Android 6.0.1 için özellikle gözler General Mobile 4G‘ye çevrilmiş durumda ve güncellemenin önümüzdeki 2-3 gün içerisinde GM 4G’ye de gelmesi bekleniyor. Şu an için sınırlı bilgi alınabilen Android 6.0.1 için önümüzdeki günlerde detayların da netleşmesi bekleniyor. Cepkolik olarak sizlere Android 6.0.1 için gelişmeler oldukça yine paylaşmaya devam edeceğiz.

Android 6.0.1

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0