Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid 6.0 Marshmallow Ne Zaman Çıkacak?

Android 6.0 Marshmallow Ne Zaman Çıkacak?

-

Android 6.0 Marshmallow Ne Zaman Çıkacak sorusuna cevap arıyoruz :) Googlenin sahibi olduğu Android işletim sistemi pek çok telefonda güncelleme ile sürümünü yükseltiyor. Bildiğiniz gibi her işletim sisteminde olduğu gibi Android’dede başlangıç sayı güncellemeleri oldukça önemlidir.

Tüm kullanıcılar merakla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini bekliyor peki bu güncelleme ne zaman çıkacak.

Güncellemeler bildiğiniz gibi oldukça önemlidir. Çünkü telefonunuz neredeyse baştan aşağı değişir. Tabi Android5.1.1, Android 4.9.1 gibi güncellemeler her ne kadar pek önemli olmasada sayıya başlangıç güncellemeleri yani Android 4.0, 5.0, 6.0 gibi güncellemeler oldukça önemlidir. Çünkü telefonunuza hiç beklemediğiniz değişikliklerin gelmesi sanki telefonunuzu yeni almışsınız hissi veriyor ve telefonunuzda pek çok işlem değişiyor. Tüm işletim sistemlerinde sayıya başlangıç güncellemeleri oldukça önemli olduğu gibi Android’dede bu durum böyledir ve bu yüzden tüm kullanıcılar merakla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini bekliyorlar.

Ancak şu bir gerçek ki Android 6.0 Marshmallow güncellemesini her telefon alamayacak. Nexus serileri çok şanslı çünkü direk Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacaklar fakat diğer telefonların hangisine gelip gelmeyeceği net olarak tüm firmalar tarafından açıklanmış değil. Bildiğiniz gibi Google Nexus telefonlarınada oldukça önem veriyor ve yeni telefonları diğer markalar gibi etkinliklerde tanıtıyor. Nexus’lar 29 Eylül’de tanıtılacak. Bu tarihle birliktede Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin gelebileceğini tahmin ediyoruz.

Android 6.0 Marshmallow Ne Zaman Çıkacak?

Çünkü duruma şöyle bakıyoruz ki Google şimdiden etkinlik davetiyelerini bastı ve pek çok büyük firmaya dağıttı. Her zamanli olan birşey giib gelebilir ancak Google sanki bu tanıtımı oldukça önem veriyor gibi görünmekte özellikle bu tanıtımla beraber çıkacak telefonlara direk Android 6.0 Marshmallow güncellemesininde geleceğini öğrenirsek pazarda bu telefonların daha çok satılacağını düşünmekteyiz. Tabi b düşünce sadece bizde yok çünkü Google’da böyle düşünüyor olabilir. Tabi etkinlik tarihinde net olarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesi indirilmeye açılırmı bilinmez ancak biz olabilir diye tahmin etmekteyiz

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here