Android 6 Marshmallow kullanacak telefonlar kesinleşti (Tam Liste)

Android 6 Marshmallow gelecek akıllı telefonlar; Telefon üreticileri hemen harekete geçerek güncelleştirmeye ilk yapan firma olmak isterken Android 6 Marshmallow kullanacak telefonlar kesinleşti. İşte o listede yer alan telefonlar

İlk hamle HTC gelirken kısa süreli bir çalışmayla uyumlu olabilecek telefonlarını hazırlayarak güncelleştirme hazırlıklarını tamamladı. Yeni güncellemeyi destekleyen cihazlarda kısa süre içinde Android 6 Marshmallow güncelleştirmesi gönderilmeye başlanacak, firma LG takip ederken onlarda uyumlu modellerinin hangileri olacağını belirtmişti. Ancak listelerde yer alacak modeller hakkında kesin bir bilgi resmi olarak açıklanmadı.

Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei ve diğer modellerle yakınlığı bilinen çinli bir teknoloji bloğunda yayınlanan listeyle hangi cihazlar olacağı belirlendi. Daha önce sızdırdıkları bilgileri doğru çıkarak güven kazanmış blogun yaptığı açıklamaya göre birkaç model daha yer alabilir ancak şuan listede bulunanlara güncellemenin geleceği kesin gözüyle bakılıyor.

Güncelleştirmenin ekim sonuna kadar yayınlanması beklenirken 2015 sonuna kadar listede yer alan tüm cihazlarda gelmesi bekleniyor.

Android-6-marshmallow güncellemesi alan telefonlar

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0