Android Auto 28 Araç markasında kullanılacak

Android Auto hangi araçlarda kullanılacak?

Yeni nesil dünya da artık teknolojik aletlerimiz çok daha akıllılar ve sadece artık telefonlarımızın akıllı olması yeterli değil. Bunun yanı sıra otomobillerimiz de artık akıllılık teknolojisinden nasibini alacaklar. Android Auto’nun önümüzdeki sene içerisinde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Android Auto’yu ise 28 farklı araç markasında görebileceğiz.

Şuanda bu markalar arasında dünyaca en ünlü markalar yer alıyor, Bilhassa Abarth, Acura, Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, RAM, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Volkswagen markaya sahip olan araçlarda.  Bunun haricinde kalan otomobillerin ise yeni teknolojiden nasiplenip nasiplenemeceği şuanlık bilinmiyor.

Android Auto ile ses kontrolü ile birçok şey sağlanabilecek ve bunun yanı sıra kullanıcılara yolculuklarını rahatlatacak birçok farklı alternatif sunulacak. Hem telefon ile irtibatınızı sesiniz ile dikkatiniz dağılmadan sağlayabilecek hem de dilerseniz Android Auto’nun sunduğu diğer özelliklerden faydalanabileceksiniz. Teknoloji dünyasının yanı sıra artık otomobil dünyasının da gözü kulağı Android Auto da!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0