Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid güvenlik şefi açıkladı

Android güvenlik şefi açıkladı

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Açık kaynak olmasından dolayı kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gören Android işletim sisteminin güvenlik şefi bugün yaptığı açıklamalar ile beraber Antivirüs devlerini oldukça fazla kızdıracak.

Antivirüs kullanmanıza gerek yok!

Androiid güvenlik şefi yaptığı açıklamalarda Android cihazlar üzerinde Antivirüs kullanmanın gerekli olmadığı açıkladı, Adrian Ludwig yani Android güvenlik şefi yaptığı açıklama ile beraber kullanıcıları ve antivirüs devlerini oldukça fazla kızdıracağa benziyor.

En sık saldırıların yapıldığı Android işletim sistemi genel olarak açık kaynak olduğundan dolayı saldırılara açık olduğunu belirtmemizde fayda var, eğer sizler de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıyorsanız en azından aylık olarak cihazlarınızı taratmanızı öneririz.

Bakalım Antivirüs şirketleri Google Android güvenlik şefinin yaptığı bu açıklamaya nasıl bir karşılık verecek?

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.