Ana SayfaİncelemeAndroid İçin En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Android İçin En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Bu listemize göz atmadan yolculuğa çıkmayın...

-

Yazın gelmesiyle beraber tatil arayışına çıkan insanların zorlandığı şeylerden biri de şüphesiz planlamadır. Nereye ve nasıl seyahat edeceğiniz kadar, konaklama ve fiyat karşılaştırmaları da bir o kadar önemlidir. Seyahat etmek için güvenilir uygulamalar mı arıyorsunuz ? O halde doğru yere geldiniz. Android için en iyi seyahat uygulamaları listemiz sizlerle…

Airbnb

Airbnb, en iyi bağımsız seyahat uygulamalarından biridir. Ayrıca Airbnb, insanların rastgele gezginlere boş oda kiralamasına da izin verir. 190’dan fazla ülkede 2,5 milyon eve sahiptir. Başka şeylerle ilgileniyorsanız, bir seyahat programına etkinlikler de ekleyebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsiz.

Booking.com

Booking.com, piyasadaki en popüler ve yüksek puan alan seyahat uygulamaları arasındadır. Başlıca özelliği, emrinde bir milyondan fazla otel, motel ve diğer konaklama yerlerine sahip olmasıdır. Ek olarak, yerel cazibe merkezleri, önemli noktalar ve hatta yerel WiFi noktaları hakkında bilgi içerir. Çevrimdışı haritalar, kağıtsız rezervasyon, takviminize rezervasyon ekleme ve daha fazlası gibi bazı kolaylık araçları da vardır.

GasBuddy

GasBuddy, bir yol tutkununun en iyi arkadaşıdır. Uygulamanın temel amacı, size en yakın olan en ucuz gazı bulmanıza yardımcı olmaktır. Yolda olanlar, ihtiyaç duymaları durumunda en yakın benzin istasyonunu bulabilirler. Uygulama kitle kaynaklıdır, böylece uygulamada gördükleriniz yanlışsa yeni gaz fiyatlarını bildirebilirsiniz.

Google Translate

Herkesin yeni bir dil konuşmayı, okumayı veya yazmayı tam olarak öğrenecek zamanı yoktur. O halde Google Çeviri olmadan yola çıkmayın deriz. Hemen hemen her dili diğer herhangi bir dile çevirme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, anında çeviri almak için telefonunuzu bir işarete veya menüye yöneltmenizi sağlayan bir kamera özelliği vardır. Hepsinden iyisi, insanlarla konuşmanıza yardımcı olabilecek gerçek zamanlı bir konuşma çevirmeni de var. Diğer ülkelere seyahat ederken kesinlikle bu uygulamaya sahip olmalısınız.

Lonely Planet Uygulamaları

Lonely Planet, Google Play’de bir geliştiricidir. Birkaç iyi seyahat uygulaması da olduğunu hemen söyleyelim. İlki bir rehber uygulamasıdır. Tüm dünyada 100’den fazla şehirde yapılacak eğlenceli şeyler içerir. Ayrıca sesli konuşma kılavuzları, çevrimdışı haritalar ve bir sürü başka eğlenceli şey içerir. İkinci uygulama bir tür seyahat günlüğüdür. Arkadaşlarınızla kolayca paylaşmak için fotoğraflarınızı ve deneyimlerinizi tek bir yere koymanıza olanak tanır. Rehber tamamen ücretsizken, seyahat günlüğü ücretli olsa da tamamen fiyatına değer.

Kayak

Kayak senelerdir gündemde olan iyi bir seyahat uygulamasıdır. Otel, uçuş ve kiralık araba rezervasyonu yapmanızı sağlayan hepsi bir arada bir uygulamadır. Bununla birlikte, bir keşif seçeneğine sahiptir, böylece nereye seyahat etmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, onlarla rezervasyon yapmamış olsanız bile önceden var olan seyahat planlarınızı takip etmenize izin verir. Daha iyi bir teklif bulmanıza yardımcı olmak için fiyat uyarıları, anlaşma uyarıları ve fiyat tahminleri gibi şeylerle deneyimi tamamlar.

Priceline

Priceline, en iyi bilinen seyahat uygulamalarından biridir. Binlerce araba kiralama ve uçuş seçeneği ile birlikte 800.000’den fazla otele sahiptir. Hizmet ayrıca Google Cüzdan desteği, gelecekteki rezervasyon takibi gibi destekler de içeriyor. Mükemmel olmasa da seyahatlerinize yardımcı olacak içerik imkanıyla listemizde yer edinmeyi başarıyor.

Triplt

TripIt, birkaç iyi seyahat planlayıcı uygulamasından biridir. Çoğu insan bu tür şeyler için not alma uygulamaları, bir randevu defteri, bir takvim uygulaması veya yapılacaklar listesi uygulamaları kullanır. Ancak, hepsiyle çalışan bir uygulamaya sahip olmak isterseniz bu uygulama tam size göre diyebiliriz.

Withlocals

WIthlocals, bazı mükemmel keşif özelliklerine sahip bir seyahat uygulamasıdır. Temel olarak, seyahat ettiğiniz bölgeden insanlarla temasa geçersiniz ve bir yer turu veya bazı öneriler alırsınız. Şu anda dünya çapında 50’den fazla şehri destekliyor ve liste her yıl büyüyor.

Yelp

Bir işletme hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Yelp ile bunu rahatça halledebilirsiniz. Seyahat ederken bölge hakkında daha fazla bilgi edinmenize, iyi noktaların nerede olduğunu bulmanıza ve harika olmayan yerlerden kaçınmanıza yardımcı olabilir. Uygulama, kullanımı da kolaylaştıran temiz bir tasarım kullanır. İhtiyaç duymanız halinde çeşitli diğer hizmetleri de bulabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here