Android İçin En İyi Basketbol Oyunları 2021

Basketbol, ​​dünyanın en popüler sporlarından biridir. Tonlarca olağanüstü oyuncuya, aksiyona ve tüm spor dallarından da farklı anlara sahip. Ne yazık ki, bu kadar yüksek övgü mobil oyunlara aktarılamıyor. Geliştiriciler, kısa süre önce basketbol oyunlarına biraz çaba göstermeye başladı. Bu yazımızda en iyi android basketbol oyunlarını derledik.

1- Basketball Battle

Basketball Battle, atari tarzı basketbol oyunlarından biri olarak listemizde yer alıyor. Bir sahada iki oyuncunun yer aldığı bir PvP oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Amaç, zaman dolmadan önce rakibe üstünlük sağlamak. Kontroller gerçekten basit ve grafikler herkesi etkilemeyebilir. Ancak, oyunun iyi bir hızı ve eğlenceli bir temeli var. Ayrıca bölünmüş ekran çok oyunculu modu da destekliyor, ancak bunu yalnızca daha büyük telefonlarda veya tabletlerde tavsiye ediyoruz.

2- Bouncy Basketball

Bouncy Basketball, başka bir arcade basketbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir nevi düşük model NBA Jam gibi duruyor. Oyunlar özelleştirilebilir. Her biri 90 saniyeye kadar dört periyoda kadar oynayabilirsiniz. Bu, hiçbir oyunun altı dakikadan fazla süremeyeceği anlamına geliyor. Diğer bazı oyun özellikleri arasında basit kontroller, tekrarlar, çeşitli kilitlenebilir karakterler, karakter özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.

3- Dude Perfect 2

Dude Perfect, yoğun spor isabetli videolarıyla dünyaca ünlü. Oyun çok farklı değil. Mükemmel çekimi elde etmek için engellerin üzerinden, üzerinden veya çevresinden çeşitli şeyler çekiyorsunuz. Zor bir oyun değil, ama öldürmek için biraz zamanınız olduğunda biraz eğlenceli. Diğer oyun özelliklerindeki zorluklar, açılabilir karakterler ve daha fazlasını içeriyor. q

4- Ketchapp Basketbol Oyunları

Ketchapp’ın birkaç atari tarzı basketbol oyunu var. Hiçbiri özellikle şaşırtıcı değil, ancak bir bütün olarak koleksiyon oldukça iyi. Oyunlardan bazıları Dunk Shot, Dunk Line ve Ketchapp Basketball’u içeriyor. Hepsi, oynaması uzun sürmeyen son derece basit oyunlar olarak karşımıza çıkıyor. Grafikleri, bu listedeki çoğu oyunla karşılaştırıldığında bile basit.

5- ESPN Fantasy Sports

ESPN Fantasy Sports, internetteki en büyük fantezi basketbol platformlarından biridir. Arkadaşlarınızla oynayabilir, yabancılarla rastgele liglere katılabilir ve oyuncu takası yapmak veya serbest oyuncu kadrosunu belirlemek gibi tüm fantezi basketbol işlerini yapabilirsiniz. 

6- NBA 2K Mobil Basketbol

Bu, 2K’nın yıl için büyük basketbol çıkışı. Şaşırtıcı derecede iyi grafiklere sahip gerçek basketbol oyununa sahip. Kontroller biraz vasat ama yine de çoğundan daha iyi. Oyun özelliklerinden bazıları, basketbolun en büyük isimlerinden ve franchise’larından bazılarını içeren bir hikaye modu içeriyor.

7- NBA Jam

NBA Jam muhtemelen en sevdiğimiz mobil basketbol oyunu diyebiliriz. Aynı adı taşıyan eski arcade klasiğinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Daha hafif kurallarla ikiye iki basketbol oynuyorsunuz. Zafere giden yolda oyuncuyu itebilir, topu çalabilir ve smaç yapabilirsiniz. Oyun ayrıca donanım denetleyicisi desteği, Android TV desteği, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu destek, bir kampanya modu ve daha fazlasını içeriyor. Mobildeki tüm basketbol oyunlarının bu kadar iyi olmasını diliyoruz. 

8- NBA Live Mobile

NBA Live Mobile, mobil cihazlarda resmi NBA oyunu olarak listemizde yer alıyor. Bu, EA tarafından ücretsiz bir nakit kapma olduğu anlamına geliyor. Yine de oyunla ilgili bazı itfa nitelikleri var. Mükemmel grafikler, iyi kontroller ve her NBA takımı ve oyuncusu içeriyor. Ayrıca çevrimiçi çok oyunculu oyun, çeşitli oyun modları, canlı etkinlikler ve daha fazlasını elde ediyorsunuz.

9- Street Basketball Association

Street Basketball Association, başka bir sokak stili basketbol oyunu olarak listemizde yer alıyor. Aynı zamanda iyi ya da kötü bir freemium oyun diyebiliriz. Oyun, çevrimiçi ve yerel çok oyunculu, hızlı oyun modu, lig oyunları, özel etkinlikler ve eğitim modu dahil olmak üzere çeşitli oyun modları içeriyor. Mekaniği basit. Oldukça basit kurallarla yarı saha topu oynuyorsunuz. Ayrıca çeşitli zorluk seviyeleri içeriyor.

10- Yahoo Fantasy Sports

Yahoo, ESPN’nin fantezi spor alanındaki en büyük rakibi. Uygulamaları çok yetkin ve tüm büyük (Amerikan) sporlarını destekliyor. Uygulama ile taslağınızı yönetebilir, kadrolarınızı değiştirebilir, ticaret yapabilir, ücretsiz temsilciler alabilir ve kadronuzu belirleyebilirsiniz. Ayrıca, diğer yöneticilerle çöp konuşma ve iletişim için entegre bir sohbet içeriyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0