Android için yeni uygulama Last App Switcher

Dünyanın en iyi ve en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android için bugün yeni bir çoklu görev uygulaması yayınlandı, kullanıcılar tarafından açık kaynak olduğundan dolayı en özgür mobil işletim sistemi olarak belirtilen Android işletim sistemi neredeyse tüm dünyada %50 oranına sahip kullanıma sahip.

Tek tuş ile kontrol

Hal böyle olunca geliştiriciler de Android için sürekli olarak yeni oyun ve uygulama geliştirmekteler, bugün gelen bilgilere göre Android işletim sistemi için geliştirilmiş olan yeni çoklu görev uygulaması Last App Switcher Android kullanıcılarına sunuldu.

Uygulama bir XDA geliştiricisi tarafından yayınlanmış durumda, uygulananın amacı ise kullanıcıların son girdiği uygulamaya tek tuş ile tekrar geri girebilmeleri yani uygulamayı tekrar bir butona veya tuşa basarak son açtıkları uygulamaya geri yönlendirmek.

Uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda, eğer sizlerde uygulamayı indirmek istiyorsanız Google Play Store üzerinde arama yaparak indirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0