Android L için güncelleme yayınlandı

Google tarafından geliştirilmiş olan ve geçtiğimiz aylarda Google I/O konferansı sırasında tanıtımı gerçekleştirilen Android 5.0 sürümü yani Android L bugün yeni ön izleme güncellemesini aldı.

Android L için ilk güncelleme.

Google tarafından şuan için sadece Nexus cihazların yükleyebildiği ve genel olarak geliştiriciler için geliştirme aşamasında olan Android L sürümü bugün itibariyle ilk güncellemesini almış oldu.

Google tarafından güncellenen yeni sürüm ile beraber kullanıcılar herhangi bir tasarım değişikliği yaşamadı, ancak bu güncelleme ile beraber Android L sürümünün Google Fit desteğine kavuştuğu öğrenildi.

Güncelleme içeriğinde hata gidermelerinin ve performans arttırmalarının olabileceği iddia ediliyor, yakın zamanda OTA üzerinden geliştiricilere verilen güncellemenin içeriğinin öğrenilmesi ve geliştiriciler tarafından geliştirilen ROM’lara dahil edilmesi bekleniyor.

Eğer sizlerde Android L sürümünü Nexus cihazlarınız üzerinde kullanıyorsanız güncellemeyi telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek güncellemeleri denetle diyerek yükleyebilirsiniz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0