Android L iOS 8 işletim sistemine karşı

Android L mi? iOS 8 mi? Bu soru sürekli olarak soruluyor. Android işletim sisteminin yeni güncellemesi ile beraber iOS 8 sürümünden daha iyi bir performans sunacağı iddia edilen Android L işletim sistemi her ne kadar RAM olarak kullanıcılara daha rahat ve daha bol hafıza sunacak olurken 64 bit işlemciye sahip olmayan Android telefonların Android L özelliklerini tam anlamıyla kullanamayacağı iddiası da kullanıcıları korkutmuyor değil.

Android kullanıcılarından Apple kullanıcılarına büyük darbe,  sevgili iPhone kullanıcıları 2012 için hoşgeldiniz.

Android işletim sistemi kullanıcıları bugün Apple kullanıcılarını yerin dibine sokacak açıklamalar yaptı diyebiliriz.

Android kullanıcıları bugün Nexus 4 ve iPhone 6 modeli için yayınlandığı infografik görselinde iPhone 6 modelini ve Apple kullanıcılarını yerin dibine sokacak açıklamalar yaptı.

Android kullanıcıları tarafından yapılan açıklamalara göre Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinin ikisi değil sadece iPhone 6 modeli hedef alındı. Android kullanıcıları 2012 yılında üretilmiş olan Nexus 4 cihazının birebir aynı özelliklerinin ekran vs olarak iPhone 6 modelinde kullanıldığını NFC özelliğinin de Nexus 4 modelinde olduğu gibi olduğu açıklandı.

infografik altına 2012 için hoşgeldiniz yazan Android kullanıcıları kullanıcılara ve Apple’a büyük darbe vurdu. Android kullanıcıları iOS işletim sisteminin animasyonlar ile ayakta kaldığını açıkladı.

Apple kullanıcılarından da Android kullanıcılarına yanıt gecikmedi. Ancak Apple kullancıları fanboy gibi davranarak iPhone 3 ve daha alt modellerini Android L işletim sistemiyle karşılaştırdı.

Android L işletim sisteminin kilit ekranına kadar iOS işletim sistemin 2.0 sürümünden çalıntı çalınıp alındığını iddia eden Apple kullanıcıları yaptığı açıklama ile kendilerini adeta küçük düşürdü.

Apple kullancıları infografik altına, Sevgili Android L kullanıcıları: 2008 için Hoş Geldiniz yazısı yazıldı. Ancak Android L işletim sistemi sunduğu özellikler ile Apple kullanıcılarına karşı gelmeyi başardı.

Android kullanıcıları asıl önemli olan noktanın Apple tarafından cihazların çalındığını açıkladı. Android kullanıcıları iPhone 6 ve iPhone 6 modellerinin Android cihazlardan çalıntı olduğunu daha fazla satmak için Apple’ın 4 inç ele tam ve zor sığıyor ekrana dokunma 4 inç üzerinde mümkün değil açıklamalarını kendisinin geri aldığını açıkladı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0