Android mozaik kilit ekranı Windows Phone’a geliyor

Henüz daha tam olarak gelişimini tamamlamamış olan ve sürekli olarak hakkında yeni iddialar yayınlanan Windows Phone işletim sistemi bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda yeni güncelleme olan Windows Phone 8.1 güncellemesinin ön izleme sürümünü yayınlamıştı.

Windows Phone için yeni kilit ekranlarına hazır olun.

Bunun üzerine geçtiğimiz günlerde Microsoft Windows Phone başkanı olan Joe Belfiore tarafından yayınlanan bilgilerde Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber kullanıcıların yeni kilit ekranlarına kavuşacaklarını, ve tıpkı Android işletim sisteminde olduğu gibi 3. Parti kilit ekranlarının varsayılan kilit ekranı olarak uygulanabileceğini açıklamıştı.

Bunun üzerine Android işletim sisteminde bulunan mozaik olarak adlandırılan desenli kilit ekranını geliştiricilerden isteyen kullanıcıların istekleri bugün kabul oldu diyebiliriz, Joe Belfiore tarafından yayınlanan bilgiler sonrası harekete geçen geliştriciler XDA formu üzerinden Windows Phone 8.1 ve üzeri işletim sistemi için mozaik kilit ekranını uygulamayı başardılar.

Joe Belfiore tarafından verilen bilgiler sonrası bugün kilit ekranını geliştiren XDA geliştiricisi tarafından mozaik kilit ekranlarının videosu yayınlandı.

Yanda görünen sayılar uygulamanın cihaza yüklenmemiş olduğunu Visual Studio üzerinde geliştirilip cihaz üzerinde denendiğini ve başarıyla çalıştığını göstermektedir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0